Sprzedam folet do masażu Milan

May 19, 2021 01:40 - Meble - Pruszków
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Każdy z nas próbuje znaleźć dla siebie idealny sposób radzenia sobie z napięciami, stresem i zmęczeniem. Ile ludzi, tyle metod. Jedne wymagają dużo czasu, inne odpowiednich warunków, jeszcze inne właściwego nastawienia. Jest jednak sposób, który przynosi relaks i ulgę wszystkim. W dużym, wygodnym fotelu masującym Milan stres i napięcia odchodzą w zapomnienie. W jednej chwili zmienia się wszystko. Każdy dzień przynosi nowe doznania. Coraz bardziej subtelne, głębokie i niezapomniane. Idealny masaż pleców, pośladków, stóp i łydek harmonizuje Twój organizm, dając funkcjom życiowym witalność i wewnętrzną energię. W horyzontalnej pozycji fotela z masażem zestrajasz się z wibracjami Ziemi, czując, jak ogarnia Cię całkowite szczęście i błogość. Tych chwil na pewno nie zapomnisz. Ta energia będzie z Tobą, wspierając Cię, dając siłę i wewnętrzną radość dzięki fotelom masującym.
Fotel masujący Milan to doskonały wybór dla osób cierpiących na dolegliwości kręgosłupa lub zwyczajnie poszukują chwili błogiego relaksu. Ten niebanalny mebel i gabinet odnowy w jednym wykorzystuje profesjonalne techniki masażu pleców aby uzdrowić Twoje ciało. Fotel umożliwia manualną regulację intensywności, szerokości oraz miejsca i zakresu masażu. Można również wybrać jeden spośród specjalnie przygotowanych 15-minutowych programów.

Aby zapewnić pełny komfort użytkowania, wprowadzono regulację kąta pochylenia oparcia fotela oraz wysokości podnóżka. Wszystko sterowane jest za pomocą pilota.

Programy automatyczne:
Relax - 15 minutowy masaż relaksacyjny na plecy, uda, łydki i stopy. Jest szczególnie polecany dla osób wycieńczonych i przepracowanych, pozwala bowiem wyciszyć się, rozluźnić i odpocząć po ciężkim dniu.
Therapy - 15 minutowy masaż zdrowotny na całe ciało. Niweluje ból i poprawia elastyczność mięśni.
Air - 15 minutowy masaż powietrzny na uda, pośladki, łydki i stopy. Doskonały zabieg dla zmęczonych nóg, a to za sprawą 15 poduszek powietrznych i mechanizmów wibracyjnych.
Inne funkcje:
masaż powietrzny na: uda, pośladki, łydki i stopy
regulacja intensywności masażu
regulacja szerokości masażu
regulacja prędkości masażu
ustawianie masażu punktowego i partii
elektrycznie i niezależnie rozkładane oparcie i podnóżek
automatyczne składanie fotela
wyświetlacz czasu masażu
masaż wibracyjno-pulsacyjny w siedzisku.
FOTEL BYŁ UŻYWANY SPORADYCZNIE W DOMU, STAN FOTELA IDEALNY. Z POWODU PRZEPROWADZKI I BRAKU MIEJSCA W NOWYM MIESZKANIU JESTEM ZMUSZONA SPRZEDAĆ FOTEL. ODBIÓR TYLKO OSOBISTY Z PRUSZKOWA
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.