RECEPCJONISTKA OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 10, 2020 09:34 - Dam pracę - PRUSZKÓW
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego klienta producenta w branży technicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka
Miejsce pracy: okolice Pruszkowa

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego (komunikatywnie)
- Wykształcenie średnie lub studia w systemie zaocznym (mile widziane)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
- Umiejętność współpracy w zespole
- Dyskrecja, komunikatywność
- Wysoka kultura osobista

Główne zadania:

- Obsługa Klientów i Gości odwiedzających firmę
- Obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów, udzielanie podstawowych informacji
- Odbieranie i dekretowanie korespondencji
- Wsparcie organizacyjne pracowników firmy
- Wykonywanie dodatkowych prac biurowych
- Obsługa nowoczesnych urządzeń biurowych, jak również systemów informatycznych
- Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
- Stosowanie się do ustalonych przepisów i procedur

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwości rozwoju
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu