Operator Wózka Widłowego. Od 3000 zł do ręki na start! 8:00-16:00. OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 2, 2022 02:48 - Dam pracę - Pruszków
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Szukasz stabilnej pracy, w której twój wkład w wykonywane obowiązki i zaangażowanie są dodatkowo premiowane? Pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz być częścią zgranego zespołu osób i współtworzyć unikalną atmosferę pracy, do której przychodzi się z uśmiechem?

Nasz Klient to międzynarodowa, działająca od ponad 12 lat na rynku polskim firma oferująca kosmetyki i chemię gospodarczą.

Szukamy osób, które z nową energią dołączą do nas na stanowisko:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGOLokalizacja : Pruszków, ul. 3 Maja 8

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

Codzienna praca z wózkiem widłowym (wysoki skład),
Gospodarowanie zasobami magazynowymi w magazynie,
Kontrolowanie towarów w czasie dostaw,
Pomoc przy rozładunku i załadunku towaru,
Inne prace zlecone przez przełożonego.Jakie są nasze oczekiwania?Gotowość do długoterminowej współpracy,
Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
Doświadczenie w pracy na wysokim składzie.Co zyskujesz podejmując z nami współpracę?Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, następnie na umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (od 400 do 800 zł brutto),
Stawkę podstawową 24 zł brutto/h,
Pracę w rozwijającej się firmie i przyjaznym środowisku.

Szukasz pracy? Wyślij do nas swoje CV!

Lub skontaktuj się z nami telefonicznie 605-123-249 .

Biuro rekrutacji:

ul. Aleje Jerozolimskie 200, Warszawa

Pn.-pt. 8:00-16:00AWG SP. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej

nr 10052.Proszę o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCHZgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk;Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.