Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Fotografia i video

  Fotograf ślubny OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 22, 2021 02:03 - Fotografia i video - Skowierzyn 221
do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia
Cześć, jestem Paweł. Już od dzieciństwa zacząłem doceniać piękno otaczającej mnie przyrody. Interesowałem się malarstwem, a fotografia stanowi pasję, którą nieustannie rozwijam. Od wielu lat pracuję jako fotograf ślubny, ale to nie jest tylko moje zajęcie, a sztuka wyrażania siebie. W swoim materiale fotograficznym zawsze obszernie staram się sfotografować każdy detal, podnieść piękno fotografowanych miejsc i uczynić je wyjątkowym. Gra światła i cienia odgrywa dla mnie bardzo duże znaczenie oraz kreuję własną rzeczywistość dzięki strobingowi. Wasz dzień musi być naprawdę wyjątkowy.
W mojej fotografii ukierunkowuję się na styl reporterski. Uchwycę piękne chwile i emocje, nie ingerując w bieg zdarzeń. Bardzo cicho i skutecznie swoimi bezlusterkowcami uchwycę momenty, które są ważne dla każdej Pary Młodej oraz te, które pozwalają się spełniać fotografowi. Z moim wieloletnim doświadczeniem będę zawsze o krok przed Wami.
Zobaczysz więc łzy szczęścia przyjaciół i rodziny podczas przemówień, kazania lub przysięgi, cudowny pierwszy taniec, piękne i czułe zdjęcia o zachodzie słońca, ujmujące zdjęcia z lotu ptaka (dron)… chwile, które zostaną z Wami na Wieki.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.