Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Młodszy analityk danych magazynowych - okolice Grodziska Mazowieckiego

April 22, 2021 02:34 - Dam pracę - Grodzisk Mazowiecki
do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszy analityk danych magazynowych w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Zadania na stanowisku:

- Szkolenie end userów (pracowników magazynowych) z systemu magazynowego
- Wsparcie end userów w rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych
- Udział w projektach wdrożeniowych w kierunku rozwoju systemu
- Tworzenie oraz doskonalenie raportów z wykorzystaniem programu Excel oraz programów magazynowych
- Zgłaszanie nieprawidłowości funkcjonowania systemów orz procesów magazynowych

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, szkoleniu innych
- Doskonała komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole
- Własna inicjatywa oraz zaangażowanie
- Chęć pracy z systemem oraz programem magazynowym
- Bardzo dobra znajomość programu EXCEL
- Znajomość programów magazynowych oraz doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferta:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Zniżka pracownicza na zakupy w całej sieci.
- Dofinansowanie do karty sportowej.
- Dofinansowanie do posiłków.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Ubezpieczenie na życie.
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu